HYVINVOINTI JA LIIKUNTA

Kunto-Rauma Kywww.kuntorauma.fi
Friskiwww.friski.fi
Satu Taipalewww.satutaipale.com

 

KIRJANPITO, TILI- ja TILINTARKASTUSTOIMISTOT

Euran Yritystilit Oywww.euranyritystilit.fi

 

KULJETUS, LOGISTIIKKA JA AUTOALA

Automaalaamo M. Tervowww.automaalaamotervo.com
Erkko Näppi Oywww.erkkonappi.fi
Kaivuulouhinta P & R Peltola Oy 
Kuljetusliike Jaketrans
Kuljetus Kähkönen Oy 
Kuljetusliike J. Anttila 
Raumairwww.raumair.fi
Sora ja Kallio Heinonen Oywww.sorajakallioheinonen.fi
Tilausajo Kontula Oywww.tilausajokontula.fi
Tilausajot M. Raittinen Kywww.mraittinenky.com
Veljet Tuominen 

 

MARKKINOINTI JA VIESTINTÄ

Mainosmasiina Oywww.mainosmasiina.fi
Rauman Offsetpaino Oywww.offsetpaino.com

 

PALVELUT, MUUT

Eurajoen Autokouluwww.eurajoenautokoulu.com
Euran Kemiallinen Pesulawww.eurankemiallinenpesula.fi
JH-Sprinkleriurankointi Oywww.sprinkleriurakointi.fi
Kaihdin Katariinawww.kaihdinkatariina.fi
Kaihdinliike Nyrooswww.kaihdinliikenyroos.fi
Kalannin Autohuoltowww.kalannin-autohuolto-ky-erkki-harikkala.onvarma.fi/
Kelloseppowww.kelloseppo.com
Konttorikonekorjaamo Jari Kalliowww.konttorikallio.fi
Konttorimixwww.konttorimix.fi
Kotiapu- ja sairaanhoitopalvelu Kantrai Oywww.kantrai.fi
Needle Point Tattoowww.facebook.com/NeedlePointTattoo
Pankkiiriliike Alexandriawww.alexandria.fi
Petäjäksen Telakka Oywww.petajaksentelakka.fi
Pihapalvelu Oksat Poikkiwww.oksatpoikki.fi
Pikkutaapero Oywww.pikkutaapero.com
Pilvilinna Production Oywww.pilvilinna.fi
Puusepänliike Jari Seikkula Kywww.seikkula.fi
Raumanmeren Hammaskeskus Oywww.raumanhammaslaakaripalvelu.fi
Rauman Kohdeturvawww.raumankohdeturva.fi
Rauman Kotijoukkuewww.kotijoukkue.fi
Rauman Sammutinwww.raumansammutin.fi
Rauman Seudun Palvelutaksitwww.raumanseudunpalvelutaksit.fi
Rauman Seudun Ympäristöhuoltowww.rsyh.fi
Raumanmeren Kiinteistövälitys Oywww.raumanmerenkv.fi
RR Site Servicewww.rrss.fi
Tmi Auto-Alanen
Tukimetwww.tukimet.fi
Yrityspalvelut Sjörooswww.yrityspalvelutrauma.fi

 

PARTURI, KAMPAAMOT JA KAUNEUDENHOITO

RaumHairwww.raumhair.fi
Tino's Hair Designwww.tinoshair.fi
Sarin Tukkapajawww.sarintukkapaja.fi
Rauman Tukkanuottawww.raumantukkanuotta.fi

 

RAKENTAMINEN

Asennuskivi Oywww.asennuskivi.fi
AT-Louhinta ja Kaivuu Oywww.paratiisitienporaus.fi
HA-Rakennus Oywww.harakennus.fi
JH-Sprinkleriurakointi Oywww.sprinkleriurakointi.fi
Kajantola Teamwww.kajantola.fi
KML-Consultingwww.kmlconsulting.fi
K-Rautawww.k-rauta.fi/kaupat/rauma
Laitilan Talorakenne Kywww.laitilantalorakenne.fi
LappiSteel Oywww.laitilantalorakenne.fi
Länsi-Suomen Vesi ja Lämpö Oywww.lappisteel.fi
Länsi-Suomen Väripiste Oywww.varipiste.fi
Meka-Pera 
Modulegwww.moduleg.fi
Pelter Oywww.pelter.fi
Peltisepänliike H.Lindfors Oywww.psllindfors.fi
Puustelliwww.puustelli.com
Pope Oywww.pope.fi
Rakennus Inberg Oywww.rakennusinberg.fi
Rakennusliike Ala-Kulju & Hakala Oywww.akh.fi
Rakennustoimisto M.Suoramaa Oywww.suoramaa.fi
Rakennus Vahala Oywww.rakennusvahala.com
Rauman Betoniwww.raumanbetoni.fi
Rauman Maarakennus Kywww.raumanmaarakennus.fi
Satakunnan asbestimiehet/Larbacon Oywww.larbacon.com/
Vertek Sähköpalvelu Oywww.verteksp.com/
Vesijohtoliike Esko Tuominen Oy 

 

RAVINTOLA, KAHVILA JA HOTELLIT

Antalya Kebab-Pizzeriawww.antalyakebab.fi
Kaffebarwww.kaffebar.fi
Kahvila-ravintola Torniwww.rosmariini.fi
Old Copper'swww.facebook.com/oldcoppers
Pikku Matamiwww.pikkumatami.fi
Rauman Pullapaja Oywww.pullapaja.fi
Ravintola Buena Vistawww.ravintolabuenavista.com
Sinisaaren Autogrilliwww.sinisaarenautogrilli.fi/
Street Bar / LaBambawww.labamba.fi
Syvärauman Pubwww.facebook.com/syvaraumanpub

 

TEOLLISUUDEN KUNNOSSAPITO

Prismarit Oywww.prismarit.fi
Rauman VP-Palvelut Oywww.vppalvelut.fi

 

TEOLLISUUS JA TUOTANTO

Evetco Kywww.evetco.fi
FinnoCwww.finnoc.fi
Juletec Oywww.juletec-oy.rakentajalle.fi
Metallipalvelu Virma Oywww.metallipalveluvirma.fi
Tamminiitty Oywww.tovepak.fi
Tovepak Kywww.tamminiitty.fi

 

TIETOLIIKENNE, TEKNIIKKA JA SÄHKÖALA

ionSign Oywww.ionsign.fi
JMT-Service Oywww.jmt-service.fi

 

TUKKU- JA VÄHITTÄISKAUPPA

Annen Astiakauppawww.annenastiakauppa.fi
Candida Oywww.candida.fi
Info-kirjakauppa Raumawww.infokirjakaupat.fi/myymalat/rauma/a>
Intersport Raumahttps://www.intersport.fi
Kultasepänliike Helkenäwww.helkela.fi
Kultaseppä Laihowww.kultaseppalaiho.fi
L-Tec Sportwww.ltec.fi
Liha-Rauma Oy 
Mattoraumawww.mattorauma.fi
Rauman Lukitustekniikka Oywww.raumanlukitustekniikka.fi
Ruokapuoti Lumowwww.ruokapuotilumo.fi
Siemen-Florawww.siemen-flora.fi
Sotka Raumawww.sotka.fi
Sport-Asu Raumawww.sport-asu.fi
Suomisen Pyörä Kywww.suomisenpyora.fi
Tehopakkauswww.tehopakkaus.fi
Varaosaliike J.Sarinwww.varaosaliike-sarin.fi/
Vianor Raumavianor.fi/myyntipisteet/vianor-rauma/
V. Valo ja Kumpp. 

 

Haluan mukaan Sinikeltaiseen Verkostoon! Klikkaa tästä!